Szlalom szlalom hátán

Péntek délután az idei Baranya Kupán elindult az óra, a versenyzők nekivágtak a prológnak, az egy kilométeres szlalompályának Komló főutcáján. Népes nézősereg előtt kerülgette a gumikat az elinduló 89 páros. A műveletet a historicos autók kezdték, közöttük a Csoma András-Radó István kettős teljesítette a legjobban a pályát, 43,5 másodperc alatt értek a célba. A második próbálkozó csoport a 2takt Memory mezőnye volt, az öt Trabant közül a Temesi Roland-Paholik Gábor duó által kormányzott 601-es lett a leggyorsabb, 53,2 másodperc alatt végzett. Az utánuk következő Rallye2-esek győztes párosa jóval túlszárnyalta az eddigi időket, a Szabó Zoltán-Milcsevics Lóránt párosnak mindössze 38,9 másodperc kellett a befutáshoz. A szervezők a prológ második felére időzítették a nagy és erős versenygépeket, az ORB mezőnyében a Maricsek Miklós-Bán Viktor kettős tudta a legjobb időt hozni, 43,6 másodperc alatt teljesítette a távot. A végére maradt a csemege, az All Stars négy versenyzője, akik nem az időre, hanem a látványosságra mentek és nagyszerű befejezést nyújtottak a prológnak.
A mai nap folyamán még áll néhány feladat a versenyzők előtt: a Historic és a Rallye2 mezőnye egy, az ORB és az All Stars indulói kettő gyorsaságit teljesítenek a késő estébe nyúlóan. Izgalmakban tehát nem lesz hiány.
2018. augusztus 03. hírek
vissza

Marco Racing Team Kft 2018 ©

Az oldalon található szöveg, kép és videóanyag szerzői jog védelem alatt áll. Bármilyen felhasználásuk más oldalakon csak az oldal tulajdonosának írásos beleegyezésével lehetséges!