0

Közel 100 páros indul

A három mezőnyt összevetve, 93 versenyzőpáros rajtolt el az idei komlói versenyen.
A közönségcsalogató prológon elsőként a Historic mezőnyét láthatták a nézők. A rajthoz álló 18 párosból a Hoffer-Bunkoczi kettős bizonyult a legjobbnak, maga mögé utasítva a Wirtmann-Kerekes és az Orosházi-Kispataki duót. Hofferék majdnem 14 másodperccel voltak gyorsabbak Wirtmannéknál, míg a harmadik helyen érkező Orosháziékkal szemben 17,1 másodperc előnyt gyűjtöttek össze.
A legnagyobb létszámmal induló Rallye2 mezőnyében nem volt ekkora különbség a prológon elért időeredmények között, az első hat páros 2,5 másodpercen belül volt. A bajnoki címért is küzdő Trencsényi-Verba és a Lendvai-Madár kettős 44,2 másodperc alatt teljesítette a „szlalomozást”, míg a Tim-Timár duó 0,7 másodperc hátránnyal érkezett a célba. Negyedikként Tőzsérék, ötödikként Zsebéék, míg hatodikként Gyöngyösiék végeztek.

Bár a PRO+ mezőnye még el sem rajtolt a Historic és a Rallye2 versenyzői már elindultak a vasasi gyorsasági felé.